Kelebek
Simit Satarken 21 Yıl Hapis Cezası Aldığını Öğrendi..

ZorAdam

Haberler

  • Mersin’e 8 dosyadan hakkında 21 Yıl 6 ay 10 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan zanlı, simit Satarken yakalandı. Adliyeye sevk edilirken gazetecilerin “Arandığını biliyormuydun” soruna “Nereden bileyim” diyen zanlı, “Ben yattım nasıl 21 Yıl var” diye sordu.

Edinilen bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, hakkında arama kararı bulunan şahıslara yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında, muhafaza altına alınan eşya hırsızlığı, 2 yaralama, 2 ateşli silah kanununa muhalefet gibi 8 dosyadan 21 Yıl 6 Ay 10 Gün kesinleşmiş hapis cezası ile Aranan Hüseyin Aşçı’yı (35) simit satarken yakalayarak göz altına aldı.

BEN YATTIM, NASIL 21 YIL VAR”

Emniyetteki sorgusundan sonra Adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Emniyet çıkışı “Arandığını Biliyormuydun” sorusuna “Nereden Bileyim” diyerek cevap veren zanlı, sen ne diyorsun Allah aşkına ben yattım nasıl 21 Yıl var dedi. Bu cezadan haberim yok, nereden bileyim. Bu suçları işlemiş olabilirim. Hapis cezasından hiç bir bilgim yok. “Ben Simit Satarken” yakalandım dedi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sizin Radyonuz
RadyoKelebek~