Kelebek
Online Web Radyosu Chat Kanalı Radyo Sohbet

Esmer Dj

Chat

Online müzik

İnternet hayatımız içerisinde adeta olmazsa olmazlar arasında yerini korumaktadır ve internet üzerinden radyodan televizyona kadar birçok yayıncılık ilkelerini de dilediğimiz gibi kullanabiliyoruz. Yayıncılık hayatı içerisin de olan sadece frekans radyoları değil aynı zamanda da internet üzerinden de yayın yapan internet radyolarını da dinleyebiliriz. Bu anlamda da artık daha iyi bir şekilde müzik keyfini elde edebilir ve aynı zamanda da radyo programcıları ile birlikte iletişim halinde olarak da daha iyi bir şekilde bu alanda ki başarılı bir eğlenceyi de elde edebilirsiniz. Radyo programcıları ile iletişimde olarak onlar sizlerden gelen mesajları okurlar ve eğlenceyi en üst kademeye taşıyarak daha iyi bir şekilde de sizleri eğlendirirler.

Radyo İstek hattı
Radyo İstek hattı aslında sadece istekler için değil aynı zamanda da bir tür iletişim kanalıdır, fakat genelde bu kanal istek hattı olarak adlandırılır ve sadece şarkıları sevdiklerinize armağan etmek için kullanılmaz. Aynı zamanda da bir radyocu yayınında ki iletişim kanalı olarak da bu istek hattı alanını kullanır. Bu genelde internet radyoların da oldukça fazla görülmektedir ve bu anlamda da artık daha iyi bir şekilde bu istek panelleri bir nevi iletişim paneli olarak gözlemlenmektedir. Sizler de radyoların istek hattı yazan alanında radyo yayıncılarına mesajlar gönderebileceksiniz. Bu anlamda da onlara daha iyi bir şekilde de bu iletişim alanında ki kaynakları sunar onlarla birlikte daha iyi yayınları gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet radyosu
Dünya da internet öyle bir yere geldi ki artık her alanda kullanıma aktif bulunmaktadır. Özellikle de cep telefonlarına da gelmesi ile birlikte artık sizler de sitemiz de yer alan radyo yayınını dinleyebilecek ve internet üzerinden nerede olursanız olun bu harika müzikleri dinleyebileceksiniz. Çünkü sizlere 7/24 yayın sunmaktayız ve sizler de bu yayınları dinleyerek hem sohbetlere dâhil olabilir hem de yayını yakından takip edebilirsiniz. Böylelikle de istekler isteyecek yayın akışına dâhil olacak ve bu muhteşem dostluğun içerisinde yer alacaksınız. Sitemizi sık kullanılanlara kaydedin ve sizler de artık nerede olursanız olun internet üzerinden radyonuzu dinleyin.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sizin Radyonuz
RadyoKelebek~