Kelebek
Delikanli Sadi kirmizi oda dan ayrildi..

Esmer Dj

Genel

Tv8 televizyonunda yer alan Kırmızı Oda adlı dizi de ‘delikanli Sadi’ kimliğine ses olan Erkan petekkaya programa veda ettiğini Belirtti. Ünlü Oyuncu Erkan Petekkaya, geçtiğimiz zaman diliminde TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ile gerginlik yaşamıştı. İşte haberin detayları…
İnstagram sayfasında veda mesajı duyuran Başarılı oyuncu Erkan Petekkaya “Siz olmasaydınız ben o karakteri güzel oynayamazdım. Sadi bütünümüzün birlikte yarattığı bir karakter. Ve O olmak istediğimiz ADAM gibi adam.. MESAJINI yazdı.
Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, TV8’de yayınlanan, Gülseren buğdaycıoğlu nun eserinden uyarlanan dizisinde ‘delikanlı Sadi’ rolünü canlandırmaya başlamıştı. Binnur kaya nın canlandırdığı psikolog DR. karakteriyle olan diyaloglara dikkat toplayan, petekkaya nın canlandırdığı delikanlı Sadi karakteri seyirci sevilince dizideki yeri uzatılmıştı.
ACUN’a fena sekilde sert tepki Gösterdi
Erkan Petekkaya, acun ılıcalının televizyonunda yayınlanan bir müzik ödül töreninde en iyi cıkış ödülü kerimcan diye bir vatandaşa verilmesinin ardından sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda kızgın ifadeler kullanmıştı. Kırmızı Oda adlı dizide rol alan Erkan Petekkaya ise cinsi organını gösterdiği gerekçesiyle aleyhinde dava açılan Kerimcan’a ödül verilmesine ateş püskürmüştü.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sizin Radyonuz
RadyoKelebek~