Kelebek
Cameron Diaz genç formunu korumasının formulünü açıkladı

Esmer Dj

Chat

Cameron Diaz genç formunu korumasının formulünü açıkladı.

Kısa bir müddet önce oyunculuk hayatına son verdiğini açıklayan Cameron Diaz, katıldığı bir programda genç formunu korumasının sırrını açıkladı. 48 yaşında olan cameron Diaz,
oyunculuk hayatı boyunca birçok yapımda yer alan ve 2018 yılında oyunculuk hayatını bırakma kararı alan Cameron Diaz, katıldığı bir programda genç kalmasının sırrını açıkladı.
yaşı 48 olan Diaz, “Düzenli olarak spor ve hareket yapıyorum, güzel besleniyorum, cok ca su içiyorum, cok neşeli davranıyorum ve elbette çok aşk yaşıyorum” diye açıklamada bulundu.
“BAĞIŞIKLIĞIMI GÜÇLÜ TUTUYORUM”
“AŞK sayesinde bağışıklık düzenim güçleniyor” ifadesini kullanan güzel oyuncu, “cildimi de diri tutup güzelleştiğini biliyorum diyerek. Düzenli aşk sonucunda lekeler ve sarkmalar gibi yaşlılık etkilerinin azaldığı, parlak, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz” diye düsüncelerini belirten cümleler kullandı.
Cameron Diaz, oyunculuğu bırakma sebebini “Bir film meydana getirildiğinde, sana sahip olmaları için en uygun mazerettir. uzun zaman boyunca günde 12 saat orada olursun ve başka hiçbir şey için zamanın kalmaz” ifadeleri ile açıklamıştı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Sizin Radyonuz
RadyoKelebek~